Spoštovani obiskovalci spletne strani, obveščamo vas, da je v uporabi nova spletna stran, nanjo pridete s klikom na spodnjo povezavo:

Hvala za razumevanje.

p. Andrej

Frančiškanski samostan Nazarje

DOM DUHOVNIH VAJ NAZARJE
Samostanska pot 50
3331 Nazarje

Voditelj doma duhovnih vaj

p.Damijan Vračko, ofm.
e. mail: ofm.nazarje@rkc.si
e. mail:kovse.franc@siol.net

tel.:

03-583-19-93

051-618-414

faks:

03-583-17-53

Mirna lega in samostanska klima doma duhovnih vaj daje odlične možnosti za poglobitev v duhu sv. Frančiška Asiškega. Neposredna bližina samostana sester klaris to klimo še dodatno navdihuje.

Možnosti, ki so na razpolago:

• lastni programi, ki jih vodi dom duhovnih vaj
  • zaključene skupine s svojim voditeljem

Dom duhovnih vaj nudi celotno oskrbo - polni penzion. Sobe so opremljene s TWC, enoposteljne, dvoposteljne, lahko pa tudi dodatno ležišče za družine.

Prijave in informacije od 8.00 do 12.00 in od 15.00 do 18.00 vsak dan.

HIŠNI RED:
KAPELA je stalno na razpolago za molitev.
V cerkvi so sv. maše ob delavnikih ob 7.uri s hvalnicami, ob nedeljah ob 7. in 10. uri.
08. 00 - zajtrk
12.30 - kosilo
18.30 – večerja

GLAVNA VRATA samostana se zapirajo ob 22.00. Če bi imeli drugačne želje, se obrnite na osebje doma.

Samostanska dvorana
Vse ostale informacije dobite po telefonu ali elektronski pošti pri osebju samostana.
Samostanska jedilnica